Шіро Куроі

Шіро Куроі

  • Країна: Японія

Біографія Шіро Куроі

Шіро Куроі — автор і художник манга «Левіафан» та «Готель Мейкаі».

Широ Курої ріс у 90-ті, у золоту добу відомого журналу Weekly Shonen Jump, з публікаціями Dragon Ball і Ken the Survivor. Природно, Широ Курої став фанатом манги. Він закохався в «Навсікаю з Долини вітрів» Хаяо Міядзакі та «Акіру» Кацухіро Отомо. У той же час у Японії був представлений Мьобіус, як один із прикладів наукової фантастики. Таким чином Широ Курої відкрив для себе комікси, які стали джерелом натхнення. Вивчаючи графічний дизайн в університеті, він спробував щастя з видавцями та отримав нагороду у великому журналі Seinen. Однак, незважаючи на кілька років перемовин, його проекти не призвели до випуску серії… Потім Широ Курої прийшов у студію Toei, відповідальну за виробництво відомих аніме, таких як One Piece або Pretty Cure. Він вчиться володіти цифровими інструментами, які талановито використовує для власних робіт. До того, як стати веб-дизайнером в іншій компанії, залишилося три роки. Однак Широ Курої не залишив оригінальну творчість і самостійно видав кілька журналів, які продавав на з’їздах: завдяки цьому він створив прототип того, що стане Левіафаном…


Цікаві факти про Шіро Куроі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Шіро Куроі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Шіро Куроі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Шіро Куроі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Шіро Куроі безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Шіро Куроі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *