Шелбі Мег’юрін

Шелбі Мег’юрін

  • Дата народження: 21.05.1992
  • Країна: США

Біографія Шелбі Мег'юрін

Шелбі Мег’юрін — американська молода письменниця художньої літератури, відома своєю трилогією «Змія та Голуб».

Дебютний роман «Змій і голуб» зайняв другу сходинку у списку бестселерів The New York Times, а також став вибором Barnes & Noble YA Book Club у вересні 2019 року.


Цікаві факти про Шелбі Мег'юрін розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Шелбі Мег'юрін українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Шелбі Мег'юрін. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Шелбі Мег'юрін саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Шелбі Мег'юрін українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Шелбі Мег’юрін»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *