Сергій Куцан

Сергій Куцан

  • Дата народження: 12.05.1972
  • Країна: Україна

Біографія Сергія Куцана

Письменник, продюсер і режисер аудіокнижок, успішний підприємець. Народився в містечку Звенигородка Черкаської області в родині музикантів. Певно, саме тому в його житті завжди є місце для музики, зокрема і в текстах. Освіту здобув у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова («Історія і право»).

2013 року за оповідання для дітей «Пірат» отримав спеціальну відзнаку на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова». У дитячій літературі дебютував 2018 року з гумористичною повістю «Зюзя» після перемоги в конкурсі «Напишіть про мене книжку». Під час «Форуму видавців» 2018 року «Зюзю» назвали «Найсмішнішою книжкою Форуму». Книжка ввійшла до Довгого списку премії «Дитяча Книга року ВВС–2018».


Цікаві факти про Сергія Куцана розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Сергія Куцана українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Сергія Куцана. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Сергія Куцана саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Сергія Куцана українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Сергій Куцан»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *