Скотт Гершовіц

Скотт Гершовіц

  • Країна: США

Біографія Скотта Гершовіца

Скотт Гершовіц, професор філософії Мічиганського університету, керує програмою права та етики штату Мічиган і є співредактором журналу Legal Theory.

Гершовіца цікавлять філософські питання, пов’язані з правом. Серед інших тем він пише про природу права, обов’язок підкорятися закону, верховенство права та владу. Гершовіц також пише про деліктне право; його робота зосереджена на тому, як відшкодування виправляє (чи не виправляє) помилки.

До того, як приєднатися до факультету в Мічигані, Гершовіц був адвокатом-радником апеляційного персоналу Цивільного відділу Міністерства юстиції США.


Цікаві факти про Скотта Гершовіца розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Скотта Гершовіца українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Скотта Гершовіца. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Скотта Гершовіца саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Скотта Гершовіца українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Скотт Гершовіц»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *