Руді Рейхштадт

Руді Рейхштадт

  • Дата народження: 08.02.1981
  • Країна: Франція

Біографія Руді Рейхштадта

Руді Рейхштадт — французький політолог, який 2007 року ство­рив окре­мий веб-сайт, при­свя­че­ний викриттю конспі­ро­логіч­них тео­рій.

Керів­ник французь­кої дос­лід­ниць­кої лабора­то­рії “Conspiracy Watch”.


Цікаві факти про Руді Рейхштадта розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Руді Рейхштадта українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Руді Рейхштадта. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Руді Рейхштадта саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Руді Рейхштадта безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Руді Рейхштадт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *