Розелль Лім

Розелль Лім

  • Країна: Канада

Біографія Розелль Лім

Розелль Лім — канадська письменниця філіппіно-китайського походження, чиї твори досліджують стосунки матері та дочки та китайський та американський досвід.

Її дебютний роман «Natalie Tan’s Book of Luck and Fortune» (2019) був куплений на аукціоні Berkley Books у рамках угоди на дві книги. У червні 2019 року John Wells Productions набула права на цю книгу для телеадаптації.

Третій роман Лім «Sophie Go’s Lonely Hearts Club» (2022) отримав високу оцінку за те, як «дивацтва особистості відображені в цій чудовій історії про пошуки і набуття любові, навіть якщо вам потрібна допомога на цьому шляху».


Цікаві факти про Розелль Лім розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Розелль Лім українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Розелль Лім. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Розелль Лім саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Розелль Лім українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Розелль Лім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *