Роберт Саттон

Роберт Саттон

  • Дата народження: 1954 р.
  • Країна: США

Біографія Роберта Саттона

Роберт Саттон – американський коуч з бізнесу, фахівець у галузі менеджменту, кадрового адміністрування та вироблення методів саморозвитку. Закінчив Мічиганський Університет, здобувши науковий ступінь з психології управління. Має диплом Стенфордського університету. У 2007 році часопис BusinessWeek включив Саттона до десятки найкращих викладачів з бізнесу та управління, що моделюють принципи сучасного ділового мислення.


Цікаві факти про Роберта Саттона розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Роберта Саттона українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Роберта Саттона. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Роберта Саттона саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Роберта Саттона безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Роберт Саттон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *