Роберт Джеймс Воллер

Роберт Джеймс Воллер

  • Дата народження: 01.08.1939 — 10.03.2017
  • Країна: США

Біографія Роберта Джеймса Воллера

Роберт Джеймс Воллер – непересічний письменник, фотограф і музикант. Його роман «Мости округу Медісон» стартував із 7-мільйонним накладом і понад 90 тижнів очолював топ бестселерів знаних американських і європейських видань.

Роберт Воллер здобув освіту в двох вищих навчальних закладах — e північній Айові та в університеті Індіани. Після викладав менеджмент, економіку і прикладну математику. Крім того, Роберт Воллер близько двадцяти з гаком років працював музикантом. Він освоїв гру на гітарі, флейті, а також займався вокалом. Його запрошували у ролі виконавця до нічних клубів та на концерти. Також письменник спробував себе в ролі фотографа. Він подорожував світом заради фотографій з неосяжними просторами, незвичайними тваринами, рослинами та пейзажами.


Цікаві факти про Роберта Джеймса Воллера розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Роберта Джеймса Воллера українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Роберта Джеймса Воллера. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Роберта Джеймса Воллера саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Роберта Джеймса Воллера українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Роберт Джеймс Воллер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *