Річард Талер

Річард Талер

  • Дата народження: 12.09.1945
  • Країна: США

Біографія Річарда Талера

Річард Талер — американський економіст, професор Школи бізнесу Бута в Чиказькому університеті, лауреат Нобелівської премії з економіки 2017 року «за внесок у поведінкову економіку». Лауреат премії Самуельсона. Найбільше Талер відомий як теоретик поведінкових фінансів.

В 2017 році Річард Талер отримав Нобелівську премію з економіки за внесок у вивчення поведінкової економіки.


Цікаві факти про Річарда Талера розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Річарда Талера українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Річарда Талера. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Річарда Талера саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Річарда Талера безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Річард Талер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *