Річард Кох

Річард Кох

  • Дата народження: 28.07.1950
  • Країна: Великобританія

Біографія Річарда Коха

Річард Джон Кох — британський консультант з менеджменту, венчурний інвестор та автор книг з менеджменту, маркетингу та способу життя.

Кох має ступінь магістра Оксфордського університету та ступінь магістра ділового адміністрування Уортонської школи. Спочатку Кох працював консультантом у Boston Consulting Group. Згодом він став партнером Bain and Company. Залишивши Bain у 1983 році, він разом з Іеном Евансом та Джеймсом Лоуренсом став співзасновником LEK Consulting.

Компанії, що належать Коху, включають Filofax, Plymouth Gin, Belgo Restaurants, Betfair, FanDuel та Auto1.


Цікаві факти про Річарда Коха розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Річарда Коха українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Річарда Коха. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Річарда Коха саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Річарда Коха українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Річард Кох»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *