Річард Чізмар

Річард Чізмар

  • Дата народження: 21.12.1965
  • Країна: США

Біографія Річарда Чізмара

Річард Томас Чізмар — американський видавець, редактор, упорядник антологій, кінопродюсер, сценарист та письменник, що працює в жанрі горрор.


Цікаві факти про Річарда Чізмара розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Річарда Чізмара українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Річарда Чізмара. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Річарда Чізмара саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Річарда Чізмара українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Річард Чізмар»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *