Філіпп Деттмер

Філіпп Деттмер

  • Дата народження: 21.01.1986
  • Країна: Німеччина

Біографія Філіппа Деттмера

Філіп Деттмер — засновник пізнавальної платформи Kurzgesagt, що є одним із найбільших наукових каналів на YouTube з понад 14 мільйонами підписників і 1 мільярдом переглядів. Деттмер говорить про складні та важливі науково-медичні теми просто і легко, немов оповідаючи цікаву та захопливу історію.


Цікаві факти про Філіппа Деттмера розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Філіппа Деттмера українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Філіппа Деттмера. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Філіппа Деттмера саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Філіппа Деттмера безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Філіпп Деттмер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *