Павло Штепа

Павло Штепа

  • Дата народження: 29.08.1897 — 02.03.1980
  • Країна: Україна

Біографія Павла Штепи

Павло́ Ште́па — український історик та публіцист, громадський діяч в еміграції.

Брав участь у визвольній війні 1917—1920 рр., згодом перебував в еміграції в Чехословаччині; закінчив навчання в Українській Господарській Академії в Подєбрадах й емігрував до Канади в 1927 році. Пройшовши бойову школу у підпільних революційно-націоналістичних Українській військовій організації (УВО) та Організації Українських Націоналістів (ОУН) у міжвоєнну добу, Павло Штепа створив свою оригінальну етнологічну і культурологічну концепцію в післявоєнний час.

Переїхавши 1927 року до Канади він співпрацював із газетою «Новий шлях».


Цікаві факти про Павла Штепи розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Павла Штепи українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Павла Штепи. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Павла Штепи саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Павла Штепи українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Павло Штепа»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *