Олів’є Сібоні

Олів’є Сібоні

  • Країна: Франція

Біографія Олів'є Сібоні

Олів’є Сібоні — французький письменник, освітянин, консультант з прийняття стратегічних рішень, спеціаліст із якості стратегічного мислення. Викладає стратегію, процес прийняття рішень та розв’язання проблем у бізнес-школі HEC Paris. Також Сібоні є доцентом у Школі бізнесу Саїда при Оксфордському університеті.

Олів’є пропрацював 25 років старшим партнером у компанії McKinsey & Company у Франції та США. Там він продумував глобальну стратегію розвитку та був керівником сектору споживчих товарів та роздрібної торгівлі.


Цікаві факти про Олів'є Сібоні розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олів'є Сібоні українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Олів'є Сібоні. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Олів'є Сібоні саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Олів'є Сібоні безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Олів’є Сібоні»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *