Олена Степова

Олена Степова

  • Дата народження: 10.04.1971
  • Країна: Україна

Біографія Олени Степової

Степова Олена — українська блогерка та письменниця з Донбасу.

Працювала підприємицею, 2000 року приєдналася до правозахисної діяльності. Належала до Народного Руху. З початку війни на Донбасі пише про неї в блозі.

Прізвище Степова взяла в квітні, коли місцева влада почала її переслідувати. Під час АТО переїхала з дітьми в село неподалік Переяслава на Київщині до друзів.

Пише на тему війни на Донбасі, як все починалося, що відбувається на окупованих територіях. В грудні на основі блогу видала книгу «Все буде Україна». Поміж іншого, Олена називає Ірину Фаріон як одну з тих, хто налаштували проти України людей Донбасу.


Цікаві факти про Олени Степової розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олени Степової українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Олени Степової. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Олени Степової саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Олени Степової українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Олена Степова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *