Олена Колінько

Олена Колінько

  • Дата народження: 03.12.1986
  • Країна: Україна

Біографія Олени Колінько

Письменниця Олена Колінько працює в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва й очолює Клуб анонімних книголюбів.

У 2014 році здобула першу премію в номінації «Прозові твори для дітей» у конкурсі «Коронація слова» за роман «Вітри Великого Лугу».

Дитяча повість про комп’ютерного домовичка «Піксель Петрович» отримала диплом «Корнейчуковської премії» за сучасність та своєчасність казкового сюжету. У 2018 році підліткова екоповість Олени Колінько посіла перше місце «Корнейчуковської премії» в номінації «Проза для дітей старшого віку та юнацтва».

Якось Олена Колінько розглядала шпалерні візерунки і замріялась про вигадану країну, в якій мешкають незвичайні істоти. Так з’явилася повість-казка «Шпалереон», яка перемогла в конкурсі «Напишіть про мене книжку» і 2018 року вийшла друком у видавництві «Фонтан казок».


Цікаві факти про Олени Колінько розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олени Колінько українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Олени Колінько. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Олени Колінько саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Олени Колінько безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Олена Колінько»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *