Оксана Зененко

Оксана Зененко

  • Країна: Україна

Біографія Оксани Зененко

Оксана Зененко – херсонська письменниця, випускниця Херсонського Державного Технічного Університету, дебютувала у 2013 році з романом “Таємниця іноземки” та повістю “Мрії збуваються” у видавництві “Ліра+”. У 2019 році — у Всеукраїнській газеті “Дебют” вийшов друком роман “Чемпіонка”. Восени того ж року стала співавтором збірки оповідань “Покрова через Збруч”.

Роман “Останній лицар гетьмана” вийшов у видавництві “Український пріоритет” (м.Київ) у березні 2020 року.

Багаторічне захоплення авторки історією України й, зокрема, дослідження епохи Гетьманщини лягли в основу роману “Останній лицар гетьмана”. Поруч із художніми образами у творі присутні реальні історичні постаті XVII століття, а сам сюжет відкриває завісу визвольної війни під проводом гетьмана Петра Дорошенка. На читачів також чекає дивовижне кохання крізь прірву часів, містичні воїни-характерники й доленосні події правління гетьмана Дорошенка, які мали неабиякий вплив на подальшу долю країни…


Цікаві факти про Оксани Зененко розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Оксани Зененко українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Оксани Зененко. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Оксани Зененко саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Оксани Зененко українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Оксана Зененко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *