Ніна Фіалко

Ніна Фіалко

  • Дата народження: 10.09.1943
  • Країна: Україна

Біографія Ніни Фіалко

Ніна Фіалко – відома українська письменниця. Народилася у с. Косенівка Черкаської області. Спеціальність техніка-технолога здобула у Кам’янець-Подільському технікумі харчової промисловості. Літературною діяльністю Ніна Іванівна почала займатися після виходу на заслужений відпочинок. Спочатку видавці не наважувалися вкладати гроші у «розкрутку пенсіонерки». Лише після того, як жінка власним коштом надрукувала перші три романи, видавництво «НК – Богдан» запропонувало їй співпрацю. Наразі Ніна Фіалко є автором 10 романів, 5 збірок повістей і оповідань, та 1 літературно-історичного альманаху про рідне село.


Цікаві факти про Ніни Фіалко розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ніни Фіалко українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ніни Фіалко. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ніни Фіалко саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Ніни Фіалко українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Ніна Фіалко»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *