Ніл Рекгем

Ніл Рекгем

  • Дата народження: 1942 р.
  • Країна: Великобританія

Біографія Ніла Рекгема

Ніл Рекгем – відомий у світі спікер, письменник, винахідник в питаннях продажів і маркетингу. Три його книги увійшли до списків New York Times, перекладені більш ніж на 50 мов. Був головою і генеральним директором трьох дослідницьких і консалтингових компаній.


Цікаві факти про Ніла Рекгема розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ніла Рекгема українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ніла Рекгема. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ніла Рекгема саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Ніла Рекгема українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Ніл Рекгем»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *