Ніл Шустерман

Ніл Шустерман

  • Дата народження: 12.11.1962
  • Країна: США

Біографія Ніла Шустермана

Ніл Шустерман – американський письменник, працює в жанрі підліткової літератури. Автор підліткового фентезійного циклу «Жнець». Його твори удостоєні декількох літературних премій.

Ніл Шустерман народився та виріс в Брукліні. Маленький Ніл дуже любив читати й писати власні твори почав ще у школі. В дитинстві підтримував листування з дитячим письменником Елвіном Бруксом Вайтом, автором всесвітньовідомої книжки «Павутиння Шарлотти».

Коли хлопцю було 16 років, родина переїхала до Мехіко, там він закінчив школу та подався навчатись до Каліфорнійського університету в Ірвайні, де вивчав театральне мистецтво та психологію, входив до складу університетської команди плавців й вів гумористичну колонку в газеті, що періодично видавалася на факультеті. Закінчивши навчання, Шустерман пішов працювати до рекрутингового агентства.

Контракт на видання першої книги молодий автор підписав у 1988 році. Це була перша частина дилогії «The Shadow Club». Відтоді бібліографія письменника поповнилась більш ніж трьома десятками авторських творів, трьома циклами у співавторстві та декількома сценарними роботами. Нині він живе з родиною в Каліфорнії й продовжує невтомно створювати свої дивовижні світи.


Цікаві факти про Ніла Шустермана розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ніла Шустермана українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ніла Шустермана. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ніла Шустермана саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Ніла Шустермана безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Ніл Шустерман»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *