Наталія Підлісна

Наталія Підлісна

  • Країна: Україна

Біографія Наталії Підлісної

Наталя Підлісна — психологиня, телезірка.

У радянські часи навчалась у Московському державному університеті. У 1990-х, аби займатися приватною практикою, спробувала себе в бізнесі і стала директоркою малого підприємства «жива психологія». Після цього пішла працювати в наркологічну лікарню в Києві.

Пройшла курс викладання соціальної роботи та почала викладати в Києво-Могилянській академії, у Школі Соціальної Роботи.

Після навчання разом із подругою створила недержавну організацію, яка займалася питаннями профілактики наркоманії, алкоголізму, СНІДу. Також створила телефон довіри, який успішно працює до сьогодні. Пізніше Наталія працювала в різних проектах, пов’язаних із лікуваннями залежностей, сексуальної освіти, допомоги помираючим. У 2014 році у 50 років круто змінила своє життя й пішла працювати на телебачення редакторкою та ведучою. Водночас не припиняла консультувати, зосереджуючись на проблемах жінок.


Цікаві факти про Наталії Підлісної розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Наталії Підлісної українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Наталії Підлісної. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Наталії Підлісної саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Наталії Підлісної безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Наталія Підлісна»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *