Наталія Костинська

Наталія Костинська

  • Дата народження: 09.08.1948
  • Країна: Україна

Біографія Наталії Костинської

Щоб розвиток не закінчувався на парковці, необхідний рух. Автор книги Наталя Костинська на власному прикладі показує, як можна багато чого досягти, як стати особистістю. Безліч асоціацій виникає при читанні книги: автор веде нас вглиб біографії, допомагає зрозуміти біографічні “пазли” і “ландшафти” в біографії кожного з нас. Нам відкриваються таємниці лікарської майстерності, гомеопатичної і антропософської медицини. Починаєш розуміти, що твоя мета і є шлях твого життя. І кожна її мить прекрасна, як смак шоколадного морозива.


Цікаві факти про Наталії Костинської розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Наталії Костинської українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Наталії Костинської. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Наталії Костинської саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Наталії Костинської безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Наталія Костинська»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *