Мирослав Маринович

Мирослав Маринович

  • Дата народження: 04.01.1949
  • Країна: Україна

Біографія Мирослава Мариновича

Мирослав Франкович Маринович — український громадський діяч, член-засновник правозахисної Української Гельсінської групи, дисидент і політв’язень часів СРСР, засновник та голова амністійного руху в Україні, філософ, релігієзнавець, публіцист, проректор Українського католицького університету у Львові.


Цікаві факти про Мирослава Мариновича розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Мирослава Мариновича українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Мирослава Мариновича. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Мирослава Мариновича саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Мирослава Мариновича безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Мирослав Маринович»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *