Мелісса Кан

Мелісса Кан

  • Країна: Австралія

Біографія Мелісси Кан

Мелісса Кан — доцент кафедри загальної практики Сіднейської медичної школи. Вона зацікавлена в здоров’ї підлітків і молоді та в сексуальному здоров’ї, зокрема в покращенні взаємодії між молодими людьми та системою охорони здоров’я. Вона викладає в рамках програми MD у Сіднейській медичній школі та робить внесок у навчальні програми для дітей і підлітків, перинатальні та жіночі програми. Регулярно навчає лікарів загальної практики навикам консультування підлітків. Вона була науковим керівником кількох академічних реєстраторів лікарів загальної практики та студентів-дослідників вищого ступеня. Її дослідження доступу до медичних послуг для молоді продовжуються понад 20 років і зробили внесок у політику та практику в Австралії. Вона є помічником редактора Family Practice OUP.


Цікаві факти про Мелісси Кан розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Мелісси Кан українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Мелісси Кан. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Мелісси Кан саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Мелісси Кан українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Мелісса Кан»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *