Маргарет Хедікс

Маргарет Хедікс

  • Дата народження: 09.04.1964
  • Країна: США

Біографія Маргарет Хедікс

Маргарет Петерсон Хедікс — американська письменниця, відома двома дитячими серіями «Діти тіні» і «Зниклі безвісти» (2008–2015). Вона також написала десятий том із багатоавторської серії «39 ключів».


Цікаві факти про Маргарет Хедікс розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Маргарет Хедікс українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Маргарет Хедікс. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Маргарет Хедікс саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Маргарет Хедікс безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Маргарет Хедікс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *