Мальовій

Мальовій

  • Країна: Україна

Біографія Мальовія

Мальовій – це 🇺🇦 творчий проєкт, який об’єднав сили різноманітних українських митців для створення якісного і цікавого контенту, пов’язаного з українською культурою та самобутністю. Ми прагнемо продовжувати працювати над художніми збірками та благодійними виданнями.


Цікаві факти про Мальовія розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Мальовія українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Мальовія. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Мальовія саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Мальовія безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Мальовій»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *