Меггі Стівотер

Меггі Стівотер

  • Дата народження: 18.11.1981
  • Країна: США

Біографія Меггі Стівотер

Меггі Стівотер — американська письменниця у жанрі фентезі.

Дебютувала 2008 року, опублікувавши свій перший роман «Плач». Справжній же успіх їй приніс роман «Трепіт» (2009; перша книга квадрології «Вовки з Мерсі-Фоллз»), який протягом 40 тижнів перебував у списку бестселерів Нью-Йорк Таймз. До кожної нової книги знімає трейлери, які супроводжує її власна музична композиція.


Цікаві факти про Меггі Стівотер розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Меггі Стівотер українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Меггі Стівотер. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Меггі Стівотер саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Меггі Стівотер безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Меггі Стівотер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *