Луї-Фердинанд Селін

Луї-Фердинанд Селін

  • Дата народження: 27.05.1894 — 01.07.1961
  • Країна: Франція

Біографія Луї-Фердинанда Селіна

Луї-Фердинанд Селін (справжнє прізвище — Детуш) — французький письменник, лікар. Один з найбільших новаторів літератури ХХ століття. Уславився романом «Подорож на край ночі». Заплямував себе антисемітизмом і схваленням нацистської окупації Франції.


Цікаві факти про Луї-Фердинанда Селіна розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Луї-Фердинанда Селіна українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Луї-Фердинанда Селіна. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Луї-Фердинанда Селіна саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Луї-Фердинанда Селіна безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Луї-Фердинанд Селін»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *