Лейні Тейлор

Лейні Тейлор

  • Дата народження: 11.12.1971
  • Країна: США

Біографія Лейні Тейлор

Лейні Тейлор — американська письменниця у жанрі фентезі.

Дебютувала як письменниця 2004 року, видавши свою першу книгу — графічний роман «Потопельник» (ілюстрації здійснив чоловік письменниці). 2007 року світ побачив її перший роман у жанрі фентезі «Провісник пітьми», який започаткував книжкову серію «Феї лісу Темних снів» та отримав позитивну оцінку як критиків, так й читачів. Друга ж частина серії вийшла 2009 року та мала назву «Шовковий співак». Ба більше, книга принесла авторці премію «Сибіл».

Письменниця, однак, стала відомою завдяки фентезійній серії книг «Дочка диму та кісток», куди увійшли три романи та одна новела: «Дочка диму та кісток», «Дні крові та світла зірок», «Сни богів та чудовиськ» і «Вечір торта та ляльок».


Цікаві факти про Лейні Тейлор розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Лейні Тейлор українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Лейні Тейлор. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Лейні Тейлор саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Лейні Тейлор українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Лейні Тейлор»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *