Кшися Федорович

Кшися Федорович

  • Країна: Україна

Біографія Кшисі Федорович

Народилась і відтоді спокою більше не мала. Перша любов — лісовий кіт, друга — кам’яний трицератопс. Профіль пташиний. Виховує гранатові дерева та мріє про величезний сад. Віднедавна, і схоже, вимушено довічно, котоволодарка.
У вільний час мріє полежати, але часу нема.
Не любить біографії, бо вони погано закінчуються.

Речниця Апокаліпсису (читай прес-служба), міністерка зміни стану здоров’я (силова структура в кількості однієї особи), SEO/SMM та видавничий кіт у видавництві Дім Химер.

Голос за лаштунками у видавництві Білка.


Цікаві факти про Кшисі Федорович розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Кшисі Федорович українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Кшисі Федорович. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Кшисі Федорович саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Кшисі Федорович українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Кшися Федорович»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *