Кендра Адачі

Кендра Адачі

  • Країна: США

Біографія Кендри Адачі

Кендра Адачі – американська авторка, блогерка, ведуча подкасту «Лінивий Геній». Народилася в Північній Кароліні, навчалася у коледжі, аби стати вчителькою англійської мови, але натомість стала «Лінивим Генієм». Вона пристрасно та відверто розповідає про те, як навчитися виділяти найголовніше в житті та відкинути все другорядне. Кендра не лише веде подкаст, але й викладає в інстаґрам свої кулінарні досягнення. Разом зі своєю сім’єю, чоловіком та трьома дітьми, проживає у Північній Кароліні.


Цікаві факти про Кендри Адачі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Кендри Адачі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Кендри Адачі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Кендри Адачі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Кендри Адачі українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Кендра Адачі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *