Джун Коен

Джун Коен

  • Країна: США

Біографія Джун Коен

Джун Коен – американська продюсерка та підприємиця. Генеральний директор WaitWhat — медіакомпанії, яку вона заснувала разом із Дероном Тріффом. WaitWhat створює подкасти Masters of Scale з Рідом Гоффманом, Should This Exist, Meditative Story та Spark & Fire.

Коен також була ведучою подкасту Sincerely X у першому сезоні. До грудня 2015 року вона була виконавчим продюсером TED Media для TED. Вона очолила переведення конференції в онлайн, запустивши серію подкастів TEDTalks у 2006 році, оновлений сайт TED.com у 2007 році, проєкт TED Open Translation у 2009 році, проєкт TED Open TV у 2010 році та TED Conversations у 2011 році.

У 2017 році Коен заснувала медіакомпанію WaitWhat разом із Дероном Тріффом, колишнім керівником відділу медіапартнерства та дистрибуції TED.

WaitWhat публічно взяла на себе зобов’язання дотримуватися гендерного балансу 50/50 як у подкасті Masters of Scale, так і серед своїх інвесторів. Компанія залучила 1,1 млн доларів від гендерно збалансованих групи, спочатку залучивши гроші від жінок-інвесторів.


Цікаві факти про Джун Коен розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джун Коен українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джун Коен. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джун Коен саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джун Коен безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джун Коен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *