Джулія Беррі

Джулія Беррі

  • Дата народження: 03.09.1974
  • Країна: США

Біографія Джулії Беррі

Джулія Беррі — американська авторка підліткових і молодіжних книг, лауреат кількох національних книжкових премій.

У перші роки своєї письменницької кар’єри Беррі також працювала директоркою з маркетингу в сімейному бізнесі, компанії зі збору програмного забезпечення. Живучи в Мейнарді, Беррі була колумністкою MetroWest Daily News.

У 2021 році Джулі та її родина повернулися до Медіни, штат Нью-Йорк. Там вона придбала книжковий магазин The Book Shoppe, який відремонтувала та перейменувала в Author’s Note.


Цікаві факти про Джулії Беррі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джулії Беррі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джулії Беррі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джулії Беррі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Джулії Беррі українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Джулія Беррі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *