Джуді Кертін

Джуді Кертін

  • Країна: Великобританія

Біографія Джуді Кертін

Джуді Кертін п’ятнадцять років працювала вчителькою в Корку, Дубліні, Портлоазі та Лондоні, зараз живе в Лімерику зі своїм чоловіком, котом і трьома дітьми. Кертін почала писати в 1999 році, перший роман був опублікований у 2003 році. Відтоді вона писала для дітей, та у 2017 році виграла Ірландську книжкову премію за книгу «Stand By Me».


Цікаві факти про Джуді Кертін розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джуді Кертін українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джуді Кертін. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джуді Кертін саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Джуді Кертін українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Джуді Кертін»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *