Джошуа Філдс Міллберн

Джошуа Філдс Міллберн

  • Дата народження: 1981 р.
  • Країна: США

Біографія Джошуа Філдса Міллберна

Джошуа Філдс Мілберн — автор бестселерів за версією New York Times, режисер Netflix, номінований на премію «Еммі», автор подкастів, викладач письма та міжнародний спікер. Він є автором п’яти книг, у тому числі схвалених критиками мемуарів «Все, що залишилося».


Цікаві факти про Джошуа Філдса Міллберна розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джошуа Філдса Міллберна українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джошуа Філдса Міллберна. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джошуа Філдса Міллберна саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джошуа Філдса Міллберна безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джошуа Філдс Міллберн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *