Джозеф Мерфі

Джозеф Мерфі

  • Дата народження: 20.05.1898 – 16.12.1981
  • Країна: США

Біографія Джозефа Мерфі

Джозеф Мерфі, також Мерфі – американський письменник ірландського походження; проповідник і лектор на теми сили самонавіювання та метафізичних здібностей людського розуму; читав лекції тисячам людей у всьому світі протягом майже п’ятдесяти років.


Цікаві факти про Джозефа Мерфі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джозефа Мерфі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джозефа Мерфі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джозефа Мерфі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джозефа Мерфі безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джозеф Мерфі»

Одна відповідь до “Джозеф Мерфі”

  1. Avatar Лілія :

    Дякую за можливість прочитати ці твори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *