Йорґ Мюле

Йорґ Мюле

  • Дата народження: 1973 р.
  • Країна: Німеччина

Біографія Йорґа Мюле

Йорґ Мюле — німецький ілюстратор та дитячий письменник. Автор серії повчальних книг для найменших читачів.

Йорґ Мюле здобув освіту у Академії дизайну в Офенбасі та Національній школі мистецтв у Парижі. Після навчання співпрацював у якості ілюстатора з редакціями журналів та видавництвами.

Першу власну книжку написав та проілюстрував у 2016 році. Це була маленька ілюстрована оповідка про те, як Зайченятко вкладається спати. Маленькому читачеві пропонується допомогти герою підготуватися до сну та й, заразом, без проблем і сліз піти спатки самому. Письменницьку славу авторові принесла книжка «Іще почухаєш за вушком?». У Німеччині було продано більше шістдесяти тисяч примірників. Перекладена шістьма мовами. Згодом з’явились інші книжки про Зайченятко, вони здобули багато літературних відзнак.

Зараз Йорґ живе в рідному місті, виховує доньку та ілюструє дитячі книги, газети й журнали.


Цікаві факти про Йорґа Мюле розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Йорґа Мюле українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Йорґа Мюле. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Йорґа Мюле саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Йорґа Мюле безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Йорґ Мюле»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *