Джон Елдредж

Джон Елдредж

  • Дата народження: 06.06.1960
  • Країна: США

Біографія Джона Елдреджа

Джон Е́лдредж — американський християнський письменник.

Під час перебування в Лос-Анжелесі Елдредж шукав власний «світогляд». Спочатку він вивчав різні релігії, східний містицизм, філософію Лао-Дзи і рух Нью-ейдж, аж поки не відкрив для себе твори Френсіса Шефера, якого називає одним з найкращих філософів XX століття. Завдяки Шеферу Елдредж прийшов до Христа, а згодом приєднався до Церкви.


Цікаві факти про Джона Елдреджа розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джона Елдреджа українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джона Елдреджа. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джона Елдреджа саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джона Елдреджа безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джон Елдредж»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *