Джон Доер

Джон Доер

  • Дата народження: 29.06.1951
  • Країна: США

Біографія Джона Доера

Джон Доер – американський інвестор, генеральний партнер в інвестиційній компанії «Kleiner Perkins». У 2009 році увійшов до ради з питань економічного відновлення при адміністрації президента США. Автор книги «Міряй важливе. OKR. Проста ідея зростання вдесятеро».

Джон народився та закінчив коледж у Сент-Луїсі, він був одним з п’яти дітей у родині. Отримав магістерський ступінь з електротехніки в університеті Райса та ступінь магістра ділового адміністрування у Гарвардській бізнес-школі.

Під час навчання на магістратурі в Гарварді, майбутній резидент списку Форбс почав працювати у корпорації Intel і згодом став одним з найуспішніших її продавців, також там йому також належать декілька патентів. До «Kleiner Perkins», де працює дотепер Доер приєднався у 1980. На цій позиції він спрямовує венчурне фінансування до найвпливовіших технологічних гігантів, таких як Amazon.com та Google.

У 2017 році потрапив до списку найбагатших людей у технологічній галузі за версією журналу «Forbes». Станом на 2019 його статки складали 7,9 млрд дол. США. Доер є членом Американської академії мистецтв і наук та включений до Каліфорнійської зали слави. Нині він живе в Каліфорнії зі своєю дружиною Енн та двома їхніми дітьми.


Цікаві факти про Джона Доера розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джона Доера українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джона Доера. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джона Доера саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Джона Доера українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Джон Доер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *