Джон Девід Манн

Джон Девід Манн

  • Дата народження: 1954 р.
  • Країна: США

Біографія Джона Девіда Манна

Джон Девід Манн – відзначений нагородами автор, чия праця була відзначена премією Nautilus, премією Axiom Business Book Award (золота медаль), золотою премією Тайваню за інновації та премією Living Now Book Awards 2017 “Evergreen Medal” за “внесок у позитивний розвиток”. Є співавтором всесвітньо відомої класики THE GO-GIVER із Бобом Бургом (продано понад 1 мільйон копій) та 4 бестселерів New York Times. Його книги видаються 38 мовами і розійшлися тиражем понад 3 мільйони екземплярів. Його перший роман STEEL FEAR (у співавторстві з Брендоном Веббом) вийшов у липні 2021 року; Знаменитий письменник Лі Чайлд назвав його «сенсаційно добрим – миттєва класика, а може миттєва легенда».

Джон робив кар’єру із підліткового віку. У 17 років він і кілька друзів заснували свою власну середню школу в Оранж, штат Нью-Джерсі під назвою Changes, Inc. У підлітковому віці він зробив успішну кар’єру концертного віолончеліста та композитора, який отримав призи. У 15 років був удостоєний нагороди BMI Awards 1969 для студентів-композиторів, а потім став наймолодшим лауреатом в історії; його музична партитура до п’єси Есхіла “Пов’язаний Прометей” (написаної у віці 13 років) була виконана в амфітеатрі в Епідаврі, Греція, де спочатку відбулася прем’єра п’єси.

Різноманітна кар’єра зробила його ідейним лідером у кількох різних галузях. У 1986 році Джон заснував журнал з питань здоров’я та навколишнього середовища; його серію про кліматичну кризу було відібрано для національного перевидання в Utne Reader. У 1990-і роки Джон побудував багатомільйонну організацію з продажу та розповсюдження, що налічує понад 100 000 чоловік. Він був співзасновником та старшим редактором легендарного журналу Upline та головним редактором Networking Times.


Цікаві факти про Джона Девіда Манна розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джона Девіда Манна українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джона Девіда Манна. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джона Девіда Манна саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джона Девіда Манна безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джон Девід Манн»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *