Джим Коллінз

Джим Коллінз

  • Дата народження: 25.01.1958
  • Країна: США

Біографія Джима Коллінза

Джеймс «Джим» Коллінз — американський бізнес-консультант, письменник, дослідник.

Є автором відомих книг «Як гинуть великі і чому деякі компанії ніколи не здаються», «Від хорошого до великого: чому деякі компанії здійснюють прорив, а інші ні», «Побудовані навічно» і «Великі за власним вибором». Публікується в Harvard Business Review, Business Week, Fortune і інших журналах.

Джим Коллінз є автором і співавтором п’яти книг, написаних на основі проведених ним досліджень. «Побудовані навічно» (2004) входить в список бестселерів Business Week і переведена на десятки мов. В одній з останніх книг «Великі за власним вибором» Коллінз розглядає компанії, яким вдалося не тільки домогтися виняткових результатів у своїй галузі, а й утримувати свою перевагу протягом тривалого періоду часу. Книга також увійшла в список бестселерів, з моменту опублікування розійшлася тиражем 4000000 екземплярів і була переведена на 35 мов.


Цікаві факти про Джима Коллінза розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джима Коллінза українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джима Коллінза. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джима Коллінза саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Джима Коллінза українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Джим Коллінз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *