Джессі Бертон

Джессі Бертон

  • Дата народження: 17.08.1982
  • Країна: Великобританія

Біографія Джессі Бертон

Джессіка Кетрін Бертон — англійська письменниця та актриса. Станом на 2022 рік вона опублікувала чотири романи «Мініатюрист», «Муза», «Сповідь», «Будинок удачі» та дві книжки для дітей «Невгамовні дівчата» та «Медуза». Усі чотири романи для дорослих були бестселерами Sunday Times, а «Мініатюрист», «Муза» та «Будинок удачі» посіли перше місце. «Мініатюрист» і «Муза» були бестселерами New York Times. Загалом її романи опубліковано майже 40 мовами, а оповідання публікувалися в Harpers Bazaar US і Stylist.

Бертон також пише нон-фікшн. Її есе публікувалися в The Wall Street Journal, The Independent, Vogue, Elle, Red, Grazia, Lonely Planet Traveler і The Spectator.


Цікаві факти про Джессі Бертон розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джессі Бертон українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джессі Бертон. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джессі Бертон саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джессі Бертон безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джессі Бертон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *