Джесіка Таунсенд

Джесіка Таунсенд

  • Дата народження: 18.04.1985
  • Країна: Австралія

Біографія Джесіки Таунсенд

Джессіка Таунсенд — австралійська письменниця, відома серією дитячих фантастичних романів, книг про Невермур. Її дебютний роман «Невермур: Випробування Морріґан Кроу» отримав премію «Книга року» на Австралійській премії книжкової індустрії, і потрапив у шорт-лист Літературних нагород прем’єра Нового Південного Уельсу у 2019 році, та отримав премію Патрісії Райтсон для дитячої літератури. На Літературному фестивалі в Аделаїді «Невермур» виграв як і премію за найкращу загальноопубліковану роботу, так і за дитячу. Він також виграв Дитячу книжкову премія «Уотерстоун» для молодшої художньої літератури у 2018 році. Права на фільми про «Невермур» були продані компанії 20th Century Fox у 2016 році. Також уже відомий сценарист, Дрю Годдард, який буде адаптовувати сценарій книги для фільму.


Цікаві факти про Джесіки Таунсенд розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джесіки Таунсенд українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джесіки Таунсенд. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джесіки Таунсенд саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Джесіки Таунсенд українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Джесіка Таунсенд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *