Єжи Косинський

Єжи Косинський

  • Дата народження: 14.06.1933 — 03.05.1991
  • Країна: США

Біографія Єжи Косинського

Єжи Нікодем Косинський, при народженні Юзеф Левінкопф — польсько-американський письменник єврейського походження, писав англійською мовою.

Лауреат Національної книжкової премії (1969) за «Сходинки». Він був удостоєний премії BAFTA та номінації на «Золотий глобус» за сценарій фільму «Просто бути», заснованого на його книзі.


Цікаві факти про Єжи Косинського розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Єжи Косинського українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Єжи Косинського. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Єжи Косинського саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Єжи Косинського безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Єжи Косинський»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *