Джефф Кокс

Джефф Кокс

  • Країна: США

Біографія Джеффа Кокса

Джеффа Кокса називають «майстром передачі бізнес-концепцій через цікаву історію». Працюючи з консультантами та видавцями, він пише творчі бізнес-книги, які продають ідеї.

По всьому світу було продано понад 15 мільйонів примірників книг, написаних Джеффом. Кілька його книжок потрапили до списків бізнес-бестселерів, а деякі залишалися бестселерами не лише тижнями чи місяцями, а роками. На початку своєї кар’єри він написав «Мета», твір, який з тих пір увійшов до «100 найкращих бізнес-книг усіх часів».


Цікаві факти про Джеффа Кокса розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джеффа Кокса українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джеффа Кокса. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джеффа Кокса саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джеффа Кокса безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джефф Кокс»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *