Джеб Блаунт

Джеб Блаунт

  • Країна: США

Біографія Джеба Блаунта

Джеб Блаунт — один із найшанованіших у світі експертів із продажів. Автор дев’яти книг. Джеб постійно їздить по всьому світу з лекціями та тренінгами. Він має більш ніж 25-річний досвід роботи як з компаніями-гігантами зі списку Fortune 500, так і зі стартапами.


Цікаві факти про Джеба Блаунта розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джеба Блаунта українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джеба Блаунта. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джеба Блаунта саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Джеба Блаунта безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Джеб Блаунт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *