Гьюберт Селбі-молодший

Гьюберт Селбі-молодший

  • Дата народження: 23.07.1928 — 26.04.2006
  • Країна: США

Біографія Гьюберта Селбі-молодшого

Г’юберт Селбі-молодший — американський письменник, який насамперед відомий як автор романів «Реквієм по мрії» та «Останній поворот на Бруклін», у яких досліджується життя «низів» та жорстокий нью-йоркський злочинний світ.


Цікаві факти про Гьюберта Селбі-молодшого розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Гьюберта Селбі-молодшого українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Гьюберта Селбі-молодшого. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Гьюберта Селбі-молодшого саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Гьюберта Селбі-молодшого безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Гьюберт Селбі-молодший»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *