Горст Еккерт (Янош)

Горст Еккерт (Янош)

  • Дата народження: 11.03.1931
  • Країна: Німеччина

Біографія Горста Еккерта

Горст Еккерт, відомий під псевдонімом Янош — німецький ілюстратор та дитячий письменник. Насамперед відомий завдяки книжці «Ах, ця чудова Панама!», яка дала початок цілому циклу оповідань, що розповідають про пригоди Ведмедика і Тигрика, двох друзів у пошуках Панами. Книжку перекладено 40 мовами світу та нагороджено Німецькою премією дитячої літератури.


Цікаві факти про Горста Еккерта розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Горста Еккерта українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Горста Еккерта. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Горста Еккерта саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Горста Еккерта безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Горст Еккерт (Янош)»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *