Гіларі Мантел

Гіларі Мантел

  • Дата народження: 06.07.1952 — 22.09.2022
  • Країна: Великобританія

Біографія Гіларі Мантел

Гіларі Мері Мантел — англійська письменниця, літературна критикиня та есеїстка. Її твори, від особистих спогадів до історичної художньої літератури, отримували численні літературні нагороди. Мантел стала першою авторкою, яка повторно отримала Букерівську премію за сиквел — у 2009 році вона отримала нагороду за вигадану біографію Томаса Кромвеля під назвою «Вулфголл», а в 2012 році — за роман-продовження «Везіть тіла».


Цікаві факти про Гіларі Мантел розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Гіларі Мантел українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Гіларі Мантел. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Гіларі Мантел саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Гіларі Мантел українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Гіларі Мантел»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *