Гійом Перро

Гійом Перро

  • Дата народження: 1985 р.
  • Країна: Канада

Біографія Гійома Перро

Ґійом Перро — канадський письменник, ілюстратор і автор коміксів, родом із Рімускі, Квебек. Він був нагороджений премією генерал-губернатора за франкомовну дитячу ілюстрацію до роману «Pet and Repeats: The True Story» на церемонії вручення премії генерал-губернатора 2020. Він також написав та проілюстрував серію коміксів для дітей під назвою «Космічний поштар».


Цікаві факти про Гійома Перро розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Гійома Перро українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Гійома Перро. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Гійома Перро саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Гійома Перро українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Гійом Перро»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *